Haber
Samsunsporlu Futbolcular FootGolf Etkinliğinde Eğlendi
![](https://iskilip-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/samsunsporlu-futbolcular-footgolf-etkinliginde-eglendi-6vx6eZmP.webp)
Nuri Asan Tesisleri’nde çalışmalarını sürdüren Samsunsporlu oyuncular, golf topu yerine futbol topları kullanılarak oynanan FootGolf etkinliğine katıldı.
Dün akşam Samsun Golf Kulübü sahasında düzenlenen etkinlikte futbolcuların eğlenceli anlar yaşadığı gözlendi. 3 parkurdan oluşan oyunda oyuncular ayak golfü oynadı. 2’li gruplar halinde FootGolf oynayan kırmızı-beyazlılardan Zeki Yavru – Okan Kocuk birinci oldu.
Samsunspor, 1. Lig gruplarından Giresunspor ile yarın saat 16.30’da Nuri Asan Tesisleri’nde hazırlık maçı oynayacak.